Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріальна технічна база – необхідна умова функціонування Приватної середньої загальноосвітньої школи № 5 і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.   Вся матеріально-технічна база Школи повністю пристосована для навчально-виховного процесу.

Забезпечення необхідними ресурсами освітнього процесу та підтримки здобувачів загальної середньої  освіти в Школі  відповідає  основним санітарно-технічним   вимогам. Проектна потужність -110 учнів.

Для організації навчально – виховного процесу в школі наявні ,   25  навчальних кабінетів:

• Кабінет української мови та літератури – 2
  • Кабінет російської мови та зарубіжної літератури – 1
  • Кабінет англійської мови – 2
  • Кабінет математики -1
  • Кабінет історії  – 1
  • Кабінет правознавства -1
  • Кабінет географії -1
  • Кабінет біології -1
  • Кабінет фізики -1
  • Кабінет хімії -1
  • Кабінет музичного мистецтва – 4
  • Кабінет образотворчого мистецтва -2
  • Майстерня трудового навчання -1
  • Кабінет для індивідуальних занять -1
  • Кабінет інформатики -1
  • Кабінет початкових класів – 4

У навчальному закладі є методичні кабінети,  спортивна зала, концертна зала, столова зала,  хореографічна зала, кабінет для педагогічних працівників, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології, гардеробна, дві роздягальні для учнів на уроках фізичної культури.

Навчальні кабінети – це окремі приміщення, які відповідають своїм призначенням санітарно-гігієнічним нормам та обладнані сучасними технічними засобами для освітнього процесу. Освітній процес забезпечено навчальною, методичною та науковою літературою на паперових та електронних носіях.

Школа підключена до мережі Інтернет, вся площа приміщень покрита Wi-Fі.