Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в Приватній школі № 5 м. Дніпра
Укладено відповідно до листа МОН від14.08.2020 № 1/9-436 «Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)».
- Учасники освітнього процесу подають заяву директору школи – Скрипник Л.П. – про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу (зразок додається).
- Директор закладу розглядає заяву в день її подання та видає рішення про проведення розслідування.
- Керівник закладу освіти інформує комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає засідання, на яке запрошуються батьки постраждалого та булера, для прийняття рішення та організації відповідних заходів реагування.
- Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб, від яких отримали інформацію.
- Рішення комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.
- Потерпілий чи його/її представник можуть звернутися до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки боулінгу (цькування).
Завантажити файл ЗАЯВИ для друку
Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в Приватній школі № 5 м. Дніпра
Укладено відповідно до листа МОН від14.08.2020 № 1/9-436 «Про створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню)».
- На підставі проведеного Комісією з розгляду випадків булінгу (цькування) розслідування голова комісії Скрипник Л.П. організовує проведення бесіди за участю учасників освітнього процесу, причетних до випадку булінгу (цькування), з метою розробки заходів корекційної роботи.
- Інформація про результати службового розслідування повідомляється заявнику у письмовій формі у 10-денний період з моменту отримання заяви.
- Інформація про доведений випадок булінгу (цькування) надсилається керівником закладу освіти в уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та службу у справах дітей для розгляду питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності.
- За потреби працівники психологічної служби, медична сестра здійснюють соціально-педагогічний, психологічний супровід жертви та її кривдника, особливо, якщо останнім є інший учень (учні) закладу, та у разі необхідності перенаправляють до інших спеціалістів (психотерапевта, невролога тощо).
- Інформація про інцидент розглядається на засіданні педагогічної ради школи (із забезпеченням конфіденційності постраждалих осіб) з метою посилення роботи педагогічного колективу щодо запобігання насильству та булінгу (цькуванню).