Правила поведінки здобувачів освіти.

1. Учні приходять до школи завчасно. Знайомляться із змінами в розкладі. Учні, які запізнилися допускаються в клас з дозволу вчителя. Причина пропуску занять учні підтверджують пояснювальними документами (медична довідка – у разі хвороби, записка від батьків – поважна причина).
  2. Учні приходять до школи в чистому одязі і взутті, із скромною зачіскою. Спортивна форма – одяг тільки для уроків фізкультури. Верхній одяг і взуття учні залишають у гардеробі.
  3. На урок учень приходить з виконаним домашнім завданням, маючи необхідні приналежності
  4. Під час уроку учні дотримаються порядку і тиші. Не допускають доповнення відповідей однокласників без дозволу вчителя. Робоче місце кожен учень утримує в порядку.
  5. Під час перерви учні переходять в інший кабінет (за розкладом) і готуються до уроку. У коридорах учні не заважають спокійному руху, не бігають, не кричать, не смітять.
  6. Учні відвідують їдальню відповідно до графіку. В їдальні неприпустимі гучні розмови. Посуд прибирають самостійно.
  7. Все шкільне майно (меблі, підручники) учні повинні берегти. У разі псування винний відновлює або оплачує зіпсоване.
  8. Спілкування учнів із вчителями і між собою будується на взаємній повазі та дотриманні етикету. Нецензурна лайка в школі неприпустима!
  9. Учні з повагою ставляться до батьків, допомагають їм, ставлять до відома про те, що відбувається в школі.
  10. В громадських місцях учні дотримаються порядку, ввічливі зі старшими.

Забороняється

1. Приносити, передавати або використовувати зброю, спиртні напої, тютюнові вироби, токсичні або наркотичні речовини.
  2. Використовувати будь-які засоби і речовини, які можуть призвести до вибухів і пожежі.
  3. Застосовувати фізичну силу для з’ясування відносин, залякування або вимагання.
  4. Проводити будь-які дії, що тягнуть за собою небезпечні наслідки для оточуючих.
  5. Бігати по сходах і коридорах, кричати і штовхатися. Під час перерви учні повинні спокійно відпочивати.
  6. Вчиняти дії, які завдають шкоди фізичному здоров’ю і суперечать моральним і етичним нормам культурної людини.
  7. Забороняється входити в їдальню у верхньому одязі, виносити з їдальні хліб, булочки та інші продукти.
  8. Забороняється палити в школі і на прилеглій території.